Реліз Unreal Engine 4.17

213

У новому релізі Unreal Engine 4.17 представлено понад 90 поліпшень. Багато відмінних додатків для секвенсора, парочка класних технологій для карт нормалей. Також ми додали підтримку шейдерів для плагінів і Image Plate Actor, яка дозволяє відображати послідовності кадрів з точним зображенням в повноекранному режимі при підключенні до камери. Подробиці нижче!

Нове: Поліпшення секвенсора

Ми виконали тонну роботи щодо поліпшення функціональності, стабільності і юзабіліті секвенсора, щоб приємніше стало створення вашої історії, так і процес вивчення секвенсора користувачами.

Гарячі клавіші

Сполучення клавіш були спрощені до перемикання в один дотик, щоб використовувати їх було простіше і зручніше.

Редагування секвенсор vs. редактор рівнів

Будьте впевнені, що використовуючи новий перемикач в секвенсорі, ви зможете змінювати рівень Divide як в окремому кадрі, так і відразу в декількох. Якщо ввімкнено опцію Allow Sequencer Edits Only, при будь-яких змінах у властивостях буде автоматично створений трек, якщо він ще не існує, та/або ключовий кадр. Подібне редагування торкнеться лише конкретний кадр, над яким ви працюєте, інші кадри залишаться недоторканими. Якщо ж параметр увімкнено Allow Level Edits Only, то ви будете редагувати встановлені властивості об’єктів. Коли ви будете вносити глобальні правки, впливають на всі кадри, властивості з існуючими треками в секвенсорі не будуть відображатися на панелі відомостей.

Реліз Unreal Engine 4.17

Інтеграція секвенсора в World Outliner

Секвенсор тепер тісно інтегрований в World Outliner. У свою чергу в World Outliner відображається, які послідовності рівнів прив’язані до актора, і створені секвенсором актори, щоб ви могли отримати доступ до всіх акторам, пов’язаних секвенсором в одному місці.

Реліз Unreal Engine 4.17

Перемішування в секвенсорі

З’явилася можливість змішати секції в секвенсорі між собою для простого створення плавних переходів. В секвенсорі можна змішувати і числові властивості (2D, 3D перетворення, вектори, кольору і інше).

  • Всі секції тепер витончено об’єднуються при накладанні один на одного, створюючи загальне значення для об’єкта.
  • Перекривають один одного в одному рядку секції тепер будуть автоматично інтерполювати один з одним по мірі можливості.
  • Треки з анімацією тепер теж автоматично інтерполюються.
  • Багато стандартні функції ослаблення доступні як стандартні (лінійні, поліноміальні, входи / виходи для полегшення завантаження і т. д.). Крім того, ви можете вказати ассет кривої або додати власні функції змішування, використовуючи інтерфейс IMovieSceneEasingFunction interface (також доступний в BP).
  • Секції перетворення тепер можуть працювати з будь-якою комбінацією каналів, не зачіпаючи решту Transform (тобто тільки Location та Rotation).

Ми також додали нові режими змішування для змішуються властивостей, щоб забезпечити зважене абсолютна, відносна і адитивна змішування. Це особливо корисно для анімації властивостей щодо їх початкового значення або інтерполяції в /з абсолютного або відносного простору (тобто інтерполяції в/з ролика)