Apple готує оновлення сімейства фірмових MacBook і Mac Pro, а ще готує новий просунутий монітор

355

Всесвітньо відома корпорація планує доповнити свої фірмові лінійки продуктів черговими новачками. Майбутнє велике оновлення Apple торкнеться робочі пристрої для професійних завдань. Мова йде про випуск десктопного ПК наступного покоління, нового макбук з великим екраном (якщо порівнювати з існуючими моделями) і висококласного монітора з підтримкою сучасного високого дозволу разом з інноваційною підсвічуванням.

Інформацію про «яблучних» нововведення анонсував ресурс MacRumors, посилаючись на Ming-Chi Kuo – професійного аналітика, який відомий своїми достовірними і безпомилкові прогнози щодо майбутніх гаджетах Apple завдяки зв’язкам з деякими виробничими партнерами корпорації.

MacBook нового покоління отримає 16 або 16,5-дюймовий екран, що зробить його самим габаритним ноутбуком Apple серед сучасних аналогів. Якщо згадати історію родини, макбук з 17-дюймовою діагоналлю останній раз виходив у 2012 році. Майбутнє нове оновлення Apple охопить і актуальні нині 13-дюймові макбука, які доповняться версію з 32 ГБ оперативної пам’яті, раніше доступним тільки для фірмових Macbook Pro з 15-дюймовим екраном.

Зміни торкнуться і сімейства настільних Mac Pro, вперше що з’явилися понад 10 років тому. Робочі станції Mac Pro здатні виконувати професійні завдання. Для цього у них є досить потужні апаратні інструменти, з допомогою яких ПК справляється з роботою в енергоємних додатках. Поява наступного покоління Mac Pro відбулося в 2013 році з появою нової моделі в тому виж, в якому комп’ютер існує і зараз.

З того часу, окрім несуттєвих доповнень, професійний Mac не отримував принципових змін і не оновлювався. Конфігурація існуючого ПК не дає користувачу достатню свободу в його компетенції лише можливість апгрейда оперативної пам’яті. Дії з іншими компонентами вкрай утруднені або неможливі. Нове покоління маків, за відомостями джерела, надасть користувачам більш широкі можливості модернізації пристрою, що певною мірою визначить дизайн майбутнього професійного ПК нового покоління.

Ще одне оновлення Apple торкнеться фірмових аксесуарів до десктопних продуктів. Серед новинок очікується випуск 31,6-дюймового професійного монітора з підтримкою високо форматного дозволу 6К. Крім того, його характерною рисою стане інноваційна LED-підсвічування.

До 2019 року каталог «яблучної» компанії розпорядженні моніторами минулих років, в числі яких і знаменитий Thunderbolt Display восьмирічної давності. 27-дюймова модель 2011 року зі світлодіодним підсвічуванням підтримувала дозвіл Quad HD.

Apple часто скупо ділиться своїми найближчими планами. З урахуванням деяких джерел і ряду інформаційних витоків в 2019 році корпорація представить нове сімейство iPhone, анонсує 13 версію фірмової iOS. Крім того, епл оновлення пов’язані з появою платного сервісу, де компанія надасть користувачам доступ на оплатній основі до матеріалів впливових медіа ресурсів та видань. Ще в 2019 році від Apple чекають наступне покоління гарнітури AirPods і реліз бездротової зарядної станції AirPower. Її дебют відбувся разом з презентацією iPhone Х, але крім її показу подальші дії по її випуску не відбулися.

Джерело: http://opensharing.org.ua/