За останні три роки збитки globalfoundries перевищили $5 млрд

17

Представники змі продовжують колупати проспект, підготовлений globalfoundries до публічного розміщення акцій в сша. Видання nikkei asian review виявило серед опублікованих даних інформацію про збитки компанії за період з 2018 по 2020 роки. За цей час, як зазначає джерело, збитки globalfoundries зросли до $5 млрд.

джерело зображення: getty images

До речі, маючи намір залучити інвесторів до своїх акцій в сучасній обстановці з її геополітичною нестабільністю, globalfoundries робить упор на те, що її підприємства не розташовані на території китаю і тайваню. Останній вона взагалі називає “обмеженим в ресурсах островом, схильним до природних лих і геополітичної напруженості”. Нагадаємо, що власні підприємства globalfoundries розташовані в сша, німеччині та сінгапурі, і вона має намір витратити $6 млрд на їх розширення.

З’ясовується, що клієнтами globalfoundries з числа найбільш великих є не тільки amd і qualcomm, але також mediatek, nxp, murata і навіть samsung. На частку 10 найбільших клієнтів припадає 61% оброблюваних компанією кремнієвих пластин. До речі, від будівництва підприємства в китаї компанію в 2018 році врятували американські санкції, тому розповідати про свою географічну відчуженість в цьому сенсі globalfoundries повинна з деякими застереженнями.