Критики назвали tales of arise новою сторінкою в історії серії, але і без недоліків гра не обійшлася

18

Напередодні вже зовсім швидкого запуску сайт агрегатора metacritic почав наповнюватися оглядами японської рольової гри tales of arise від видавництва bandai namco entertainment і розробників з bandai namco studios.

Джерело зображень: bandai namco entertainment

До моменту публікації матеріалу у tales of arise накопичилося 52 оцінки: на версію для playstation 5 довелося 42 огляду, на playstation 4 — п’ять, на xbox series x і s — три, а на pc — два. Видання для xbox one рецензій поки не удостоїлося.

Середній рейтинг tales of arise при цьому варіюється від 78 (ps4) до 88 % (ps5). Для порівняння: попередня частина серії-tales of berseria-свого часу дотягнулася лише до 80 % (у версії для пк).

На російську в tales of arise переведений лише текст

В tales of arise критикам сподобалася захоплююча історія, опрацювання персонажів, ефектність бойової системи, велика кількість контенту (в тому числі постсюжетного) і покращала в порівнянні з попередніми іграми графіка.

З недоліків tales of arise рецензенти виділили (періодичну) надмірну балакучість героїв, клішованість сюжету, лінійність, відсутність мультиплеєра і обростають на очах деталями текстури.

Автор 3dnews олексій лихачов свою думку про tales of arise теж висловив і поставив грі 9 балів з 10:»наступна сторінка в історії tales — красива, цікава і виводить серію на абсолютно новий рівень”.

Tales of arise надійде в продаж вже 10 вересня поточного року для pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. На консолях в даний час доступна безкоштовна демоверсія проекту.