Оновлення iOS 13 позбавить від зайвої бюрократії

311

Не так давно вийшло чергове оновлення iOS 13 для Apple-пристроїв. Операційна система поки ще «сира» і знаходиться на стадії бета, однак її відрізняє велика кількість нововведень. Незважаючи на очевидне нововведення у вигляді нічного режиму, компанія доклала чимало зусиль для зміни фірмової «операційки», які зачепили, в тому числі, і вбудований в айфони модуль NFC для проведення безконтактних платежів.

Найближчим оновлення iOS відкриє додаткові можливості розробникам для доступу до чіпу NFC. Після виходу оновлення айфони компанії зможуть читати мітки RFID на документах, включаючи біометричні паспорти. Все це призведе до того, що фірмовий App Store поповниться додатками для оцифровки паперових носіїв, що раніше було доступно лише власникам смартфонів на Android.

Вже восени очікується офіційний вихід iOS 13, яка повинна багато в чому розширити можливості для використання у фірмових смартфонах Apple стандарту безконтактних комунікацій NFC. Завдяки новій операційній системі, модуль NFC дозволить не тільки здійснювати оплати, але й ідентифікувати мітки документів і безконтактних смарт-карт.

У деяких країнах новинки iOS 13 вже вирішили пристосувати до місцевих документами. Так, японський уряд збирається адаптувати айфони з новою операційною системою для зчитування особистих ідентифікаційних карток, які використовуються в Японії для податкових нарахувань, соціальних виплат та доступу до державних послуг.

А у Великобританії оновлення iOS 13 дозволить жителям не брати з собою паперові оригінали різних документів, будь то водійське посвідчення або паспорт. Користувачі iOS 13 зможуть скористатися цифровий версією документів і зчитувати їх прямо зі своїх смартфонів.

Офіційний остаточний реліз нової мобільної системи для Apple-пристроїв попередньо запланований на осінь. Встановити оновлену версію iOS вийде на смартфони компанії, починаючи з iPhone 6s і закінчуючи більш пізніми моделями.

Джерело: http://softkb.com.ua/