Розкрито сюжет і таймлайн фільму «доктор стрендж і мультивсесвіт божевілля»

11

«доктор стрендж і мультивсесвіт божевілля» обіцяє стати, мабуть, найважливішим проектом четвертої фази mcu, оскільки до нього готують «вандавижен» , «локі» «людина-павук: немає шляху додому» .

Хоча фільм вийде вже через півроку, marvel studios належить ще багато розповісти про нього. Ми поки не знаємо навіть про те, чим буде присвячена стрічка. Недавній же звіт нібито розкриває реальну мету героя бенедикта камбербетча в довгоочікуваному продовженні.

Згідно з the cosmic circus, сюжетна лінія стренджа буде зосереджена на моральній дилемі, з якою він зіткнеться. Як перед колишнім лікарем, який дав клятву гіппократу, перед ним постане важливий вибір: вбити червону відьму (елізабет олсен) чи ні.

Справа в тому, що ванда максимофф загрожує всій мультивселенной. Пророцтво агати харкнесс, очевидно, збудеться, і вона піддасть небезпеці всіх. До фільму її сила виросте, і стрендж повинен знайти спосіб врятувати мультивсесвіт.

У звіті також зазначається, що дія «доктора стренджа 2» відбуваються через два роки після фіналу серіалу «вандавіжен» . Таким чином, у ванди було достатньо часу, щоб вивчити мультивселенную. У свою чергу, доктор стрендж зіткнеться з нею в .