Мультивселенная псує смерті героїв marvel? відповів режисер ” що, якщо…?”

11

Marvel studios офіційно завершили перший сезон серіалу «що, якщо…?» . Це була перша спроба створити анімаційний проект в рамках mcu, який знову підняв питання, чи може роберт дауні-молодший знову зіграти тоні старка?

Одна з великих загадок, яка залишається після того, як закінчується 9 епізод, полягає в тому, як саме шоу буде пов’язане з іншими проектами, особливо з урахуванням того, що мультивселенная стає все більш важливою частиною розповіді фази 4. У той час як вартові мультивсесвіту перемогли альтрона, повернувшись у власні таймлайни, наташа романофф опинилася у всесвіті, яка втратила свою чорну вдову. Це призвело до дискусії про ідею наслідків смерті в mcu.

Режисер «що, якщо…?”брайан ендрюс поговорив з variety про перший сезон мультсеріалу, зокрема про смерті, які втрачають сенс, коли існує мультивсесвіт.

За його словами, найбільшою проблемою мультивселенной була наявність безлічі версій одного і того ж персонажа. Брайан вважає, що якщо він і його команда зосереджуються на чомусь конкретному, неважливо, які варіанти є живими або мертвими в іншій всесвіті:

Коли справа доходить до виклику мультивсесвіту, це як «о, добре, ця людина живе в тисячі інших всесвітів ” » і це не зменшує ставки? я так не думаю, тому що ви ми все ще вибудовуємо тільки одну історію за раз, і, сподіваюся, ми робимо свою роботу досить добре.