Відео: 3d-художник створив ефектну і зловісну короткометражку за мотивами hollow knight

22

Автор youtube-каналу 3d print guy працює 3d-художником і нерідко створює короткометражки за мотивами різних ігор. Днями блогер випустив ролик, в якому втілив всесвіт hollow knight. Відео хоч і коротке, але вельми зловісне і ефектне.

Джерело зображення: youtube

У просторому приміщенні, оповитому напівтемрявою, відчиняються величезні ворота. Через них проходить хорнет-головна героїня прийдешньої hollow knight: silksong. Потім камера перемикається на вид збоку і показує, як персонаж рухається через локацію з ліхтарем в руці.

Через кілька миттєвостей хорнет підходить до місця, де лежить розбита маска протагоніста hollow knight. Головна героїня підбирає її і не помічає, що на землі з’явилася калюжа якоїсь рідини. Звідти здалися два щупальця, а потім виліз величезний монстр. Він готувався напасти на хорнет зі спини, але нічого не вийшло — героїня помітила ворога і завдала йому удару. Потім вона зробила ще кілька вдалих випадів і перемогла.

Hollow knight: silksong анонсували для пк і nintendo switch ще в лютому 2019 року. Терміни релізу гри team cherry як і раніше не називає.